colak-turkiyeÇolak Yapı olarak; tadilat, elektrik ve su tesisatıseramik uygulama, alçı ve boya, dış cephe mantolama, kapı ve pencere sistemleri, doğal taş uygulamaları, kartonpiyer ve asma tavan, elektrik ve su tesisatı, zemin kaplamaları, mutfak dolapları satış ve uygulama hizmetleri ayrıca boya badana, stropiyer, kartonpiyer, alçı, alçıpan, asma tavan, yağlı boya, silikonlu boya, plastik boya, duvar kağıdı, saten boya hizmetleri vermekteyiz.

Uygulama yapılacak yere ücretsiz keşif hizmetimiz mevcuttur. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizinde desteği ile teknolojik gelişmelere ayak uydurarak sizlere daima en iyisini ve kalitesini sunmaya özen göstermekteyiz. “Kaliteli iş, memnun müşteri, yeni sipariş” prensiplerini kabullenerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Zemin Kaplamalarımız

Parke

Parke

Parke

Ahşapla zarif ve dayanıklı yaşam alanları. Bütün lamine parke aşınmaya ve yoğun trafiğe dayanıklı olup, uluslar arası standardlara uygun şekilde üretilmiştir. Uygulaması kolay olduğu gibi diğer standard ahşap zeminlerdeki gibi zemine çivileme gerektirmez.

Lamine parke ürünlerimiz rutubetten etkilenmez, ısı yalıtımı sağlar, doğal ve sağlığa uygundur.

Katmanlar

Parke ürünlerimizin üç farklı tipi var: Bunlar, üst yüzeyde kullanılan ince ölçekli ahşaba göre farklıdırlar,

1) 1-strip: (Masif): Sadece bir katman olup tamamen doğaldır.
2) 2-strip: Agaç tipine göre iki kapmanlıdırr, masif tercih etmeyenler içindir.
3) 3-strip: Küçük parçaların birleştirilmesinden oluşur. Ekonomik ve seçenekleri çoktur.

hali

Karo ve Rulo Halı

Karo ve Rulo Halı

Karo halı, son model bir zemin kaplama malzemesidir. Çok fazla insan trafiğinin olduğu, sağlığa uygunluk gerektiren, rengin solmaması istenilen, az bakım isteyen, aşınmaz, ses ve gürültü absorbe edici, anti-statik, anti-alerjik, kayma yapmaz bir üründür.

Karo ve Rulo Halı Uygulama alanları:

• Sağlık: Hastaneler, Klinikler, Çocuk Yuvaları, Ana okulları, Ayakta Tedavi Merkezleri, Bakım Evleri
• Eğitim: İlkokullar, Liseler, Üniversiteler, Anaokulları , Kolejler, Eğitim Merkezleri, Konuk Evleri
• Halka Açık Alanlar: Alışveriş ve Eğlence Merkezleri, Fuarlar, Restoranlar, Kafeler, Barlar, Ofisler, Halka Açık Alanlar, Enstitüler, Kütüphaneler, Oteller ve Spalar